Kontaktinformasjon

23

feb
fre
03:21

Studieadministrasjonen

Her finner du kontaktinformasjonen til studieadministrasjonen ved BI - campus Stavanger.

Du kan også besøke oss i 4. etg. mellom kl. 08.00-15.00 på hverdager.

 

Navn: ​Stilling: ​Telefon nr.: ​E-post adresse:
Ragnhild Wiik​​Direktør​98251712ragnhild.wiik@bi.no
​Dag Egil Alme​Administrasjonsleder
Eksamensansvarlig
​98251713dag.e.alme@bi.no
Daniel Sheikh​IT-konsulent​98251706​ daniel.sheikh@bi.no
Marianne Rygh​Prosjektleder
BI Karriereservice
BI Alumni
Internship
SiS
​98251787 Marianne.Rygh@bi.no
Bacheloravdelingen​
Torill Aasland​​Studieleder
Foreleser- og timeplanansvarlig
​98251717torill.aasland@bi.no
Frida Gloppen LingjerdeMarkedsansvarlig
46410257

frida.l.gloppen@bi.no

Linn-Jeanette Vika​​Studieveileder
Bachelorstudier heltid
98251721 linn-jeanette.vika@bi.no
​Ola Berge Vestvik​Studieveileder
Bachelorstudier heltid
​45510436ola.b.vestvik@bi.no
​Karianne Netteland Middelthon
(i permisjon)
Studieveileder
Bachelorstudier heltid
98251702

Karianne.N.Middelthon@bi.no

Executive 
Grethe Andersen
Prosjektleder Corporate
Lederskolen
98251735​ grethe.andersen@bi.no
Ingrid Engelsen​
Prosjektkonsulent
RVK
Corporate
98251716​ ingrid.engelsen@bi.no
Hege H. SkaubyProgramme Manager
Executive Master of Management
982517185 hege.h.skauby@bi.no
Camilla T. Torvik​ ​Prosjektkonsulent
Corporate
Executive Bachelor of Management
98251701​ camilla.t.torvik@bi.no

 ​ 

 

Last Modified: 05.12.2017 14:51